Топ теми:

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації детального плану території з метою розміщення кладовища по вул. Лесі Українки с. Голобутів Стрийського району Львівської області

11 Березня 16:05

1.Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території з метою розміщення кладовища по вул. Лесі Українки с. Голобутів Стрийського району Львівської області.
У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.
2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Стрийська міська рада.
Передбачувана процедура громадського обговорення:
– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 11.03.2024 р. до 20.03.2024 р.;
– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;
– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Стрийської міської ради – https://stryi-rada.gov.ua/.
– зауваження і пропозиції подаються до Стрийської міської ради за адресою: 82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, 71, ел.пошта: info@stryi-rada.gov.ua в термін до 20.03.2024 р.
– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Стрийська міська рада.
4. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту