Повідомлення АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРТРАНСНАФТА» про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

9 Червня 11:05

Повне найменування суб’єкта господарювання: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРТРАНСНАФТА»
Скорочене найменування суб’єкта господарювання: АТ «УКРТРАНСНАФТА»
Ідентифікаційний код: 31570412
Юридична та поштова адреси: 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких, буд. 32/2
Контактний номер телефону: 38-044-201 -57-01
Електронна пошта: office@ukrtransnafta.com
Промисловий майданчик: НАФТОПЕРЕКАЧУВАЛЬНА СТАНЦІЯ «ЖУЛИН»
ЛІНІЙНА ВИРОБНИЧО-ДИСПЕТЧЕРСЬКА СТАНЦІЯ «СКОЛЕ»
Фактична адреса промислового майданчика: 82470, Україна, Львівська область, Стрийський район, с. Жулин, вул. Стрийська, 1 А
Мета отримання дозволу на викиди: внесення змін до існуючого дозволу на викиди для існуючого об’єкту
Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.
№ 1121 від 30.09.2022) «Про затвердження критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля».
НПС «Жулин»ЛВДС «СКОЛЕ» забезпечує транспортування нафти типу Urals по системі магістральних нафтопроводів «Дружба» у напрямку Словаччини та Угорщини. Максимальна проектна потужність НПС «Куровичі» – 24,6 млн. тонн нафти в рік. (КВЕД: 49.50 Трубопровідний транспорт). У технологічному процесі транспортуванні нафти по системі магістральних нафтопроводів джерелами виділення шкідливих речовин єтехнологічне обладнання: магістральні насоси, клапани регулювання тиску, насоси нафтовитоків та резервуари. Для забезпечення електроенергією аварійних систем HПC «Жулин» ЛВДС «СКОЛЕ» у випадку аварійного вимкнення електроенергіі на HПC передбачений аварійний дизельний генератор. На території НПС «ЖУЛИН» ЛВДС «СКОЛЕ» розміщений бокс стоянки автотранспорту. Для зарядки акумуляторів для автотранспортної дільниці НПС у складі електротехнічної дільниці передбачено акумуляторну. Для перекачування стічних вод на території НПС «ЖУЛИН» ЛВДС «СКОЛЕ» встановлена КНС-1 та КНС-2, станція біологічної очистки номінальною потужністю 100 м3 /добу. З каналізаційної насосної станції (КНС-1) стоки по напірному колектору поступають в приймальну камеру очисних споруд (СБО), звідки очищені стоки збираються в резервуарі КНС-2 і по напірному трубопроводу відкачуються в р.Жижава. При перекачуванні стічних вод в атмосферу виділяється аміак.

Під час провадження господарської діяльності в атмосферу викидаються:
Оксид вуглецю– 0,08447т/рік; Метан– 1,2285т/рік; Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок(мікрочастинки,волокна)– 0,03667т/рік; Оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) 0,09835т/рік;Аміак – 0,00111 т/рік.; Сульфатная кислота (H2SO4)(cірчана кислота) -0,00011 т/рік;; Фтор та його сполуки (у перерахунку на фтор) – 0,00042 т/рік; Неметанові леткі органічні сполуки – 0,62764 т/рік, Вуглецю діоксид –2,2402т/рік, Метали та їх сполуки (Заліза оксид та Манган та його сполуки в перерахунку на діоксид мангану) 0,00077т/рік.
Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишього природного середовища України №108 від від 09.03.2006 р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів не розроблялися.
Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам Наказу №309 від 27.06.2006 р. та Наказу №177 від 10.05.2002 р.
Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування уЛьвівську обласну державну адміністрацію (Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації) 79000, Львівська обл, м. Львів, вул. Винниченка, 19; (33026, Львівська обл, м. Львів, вул. Стрийська, 98), електронна пошта: envir@loda.gov.ua, телефон: 0322387 383.