Топ теми:

ОГОЛОШЕННЯ про початок подання пропозицій для врахування при розробленні містобудівної документації «Внесення змін у генеральний план м. Стрий Львівської області»

13 Грудня 9:19

Відповідно до статей 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926, виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про початок розроблення містобудівної документації «Внесення змін у генеральний план м. Стрий Львівської області».
Підстава для розроблення: рішення сесії Стрийської міської ради від 30.11.2023 № 2176 «Про розроблення містобудівної документації «Внесення змін у генеральний план м. Стрий Львівської області».
Умови щодо внесення пропозицій: Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб слід подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом заявника до виконавчого комітету Стрийської міської ради:
• за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71
• на електронну адресу: stryimvk@ukr.net
• особисто до каб. 19, ІІ поверх.
Терміни подання пропозицій: з 15.12.2023 по 15.01.2024.
Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: начальник управління містобудування та архітектури – Орест ТЕЛІШЕВСЬКИЙ.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту