Топ теми:

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ «Стрийнафтогаз»

9 Червня 16:00

Додаток 3
до Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу
на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

202322210391
(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збору та врахування зауважень і пропозицій громадськості щодо планованої діяльності.

1. Планована діяльність
Видобування корисних копалин Добрівлянського газоконденсатного родовища (промислова розробка), допустимість провадження планової діяльності та екологічні умови провадження. Метод розробки родовища – на виснаження, режим – газовий. Кінцева продукція – підготовлений до споживання газ природний і конденсат.
Роботи на ділянці надр здійснюватиме ТОВ «Стрийнафтогаз».
Технічні альтернативи 1
Об’єкт існуючий, запаси корисних копалин щодо Добрівлянського газоконденсатного родовища обліковують на Державному балансі корисних копалин України; наявні документи дозвільного характеру, розробка родовища здійснюється у відповідності до Правил розробки родовищ. При розробці родовища передбачено пошук та розвідку нових покладів вуглеводнів. Буріння свердловин здійснюватиметься верстатом з дизельним приводом.
Технічна альтернатива 2.
Об’єкт існуючий, запаси корисних копалин щодо Добрівлянського газоконденсатного родовища обліковують на Державному балансі корисних копалин України; наявні документи дозвільного характеру, розробка родовища здійснюється у відповідності до Правил розробки родовищ. При розробці родовища передбачено пошук та розвідку нових покладів вуглеводнів. Буріння свердловин може здійснюватись верстатом з електричним приводом, але у зв’язку із значною віддаленістю від електромережі, необхідної потужності, використання верстата із електричним приводом обмежено.
Місце проведення планованої діяльності – Львівська область, Стрийський район, в адміністративних межах Стрийської територіальної громади.
Територіальні альтернативи не розглядаються (об’єкт існуючий, площа ділянки надр – 13,63 км2; спеціальний дозвіл на користування надрами № 5445 від 05.12.2022 року).

2. Суб’єкт господарювання
Товариство з обмеженою відповідальністю «СТРИЙНАФТОГАЗ», код згідно з ЄДРПОУ 39454684
Юридична адреса: 82463, вул. Івана Франка, буд. 1, с. Миртюки, Стрийський район, Львівська область, тел. (0342) 71-50-50.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення
Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, за адресою: 79026, м. Львів, вул.
Стрийська, 98, тел./факс (032) 238-73-83, контактна особа Сорока Назарій Любомирович.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля
Рішенням про провадження планованої діяльності буде:
– Висновок з оцінки впливу на довкілля про допустимість провадження планованої діяльності (ч.3 ст.11 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»), що надається Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.
– спеціальний дозвіл на користування надрами з метою подальшого видобування газу та конденсату (промислова розробка родовища) Добрівлянського ГКР, що видає Держгеонадра України.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше
35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначають у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передають для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їхнього обґрунтування. Зауваження та пропозиції можна подавати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та наочно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядають.
Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом
Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.
Громадські слухання (перші) відбудуться: дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено.
Громадські слухання (другі) відбудуться: дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не передбачено.

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності
Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, за адресою: 79026, м. Львів,
вул. Стрийська, 98, тел./факс (032) 238-73-83, контактна особа Сорока Назарій Любомирович.
7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надають зауваження та пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій
Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 79026, м. Львів, вул. Стрийська, 98.
e-mail: envir@loda.gov.ua.
Номер телефону: (032) 238-73-83
контактна особа: Сорока Назарій Любомирович, тел.: (032) 238-73-83

Зауваження та пропозиції приймають протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 311 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Стрийська міська територіальна громада – 82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, 71 – E-mail: info@stryi-rada.gov.ua, тел. (03245) 5-24-34, понеділок-четвер: 08:00 – 17:15, п’ятниця: 08:00 – 16:00, контактна особа – Канівець Олег Леонідович;
82463, вул. Івана Франка, буд. 1, с. Миртюки, Стрийський район, Львівська область, тел.(0342) 71-50-50, ТОВ «СТРИЙНАФТОГАЗ», понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00, контактна особа – Храбатин Андрій Васильович.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту