Топ теми:

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»

6 Жовтня 14:39

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі
з оцінки впливу на довкілля (автоматично
генерується програмними засобами ведення
Реєстру, не зазначається суб’єктом
господарювання)

20227209737

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу
на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1. Планована діяльність

Продовження видобування вуглеводнів Добрянського родовища згідно зі спеціальним дозволом на користування надрами № 6230 від 18.10.2017 року.

Метод розробки родовища – на виснаження, режим – газовий. Кінцева продукція – газ природний. Роботи на ділянці надр здійснюватиме структурний підрозділ – філія
ГПУ «Львівгазвидобування» АТ «Укргазвидобування».

Добрянське родовище розташоване на території Львівського району Львівської області.

Найближчими населеними пунктами є: Добряни, Милятин, Довгомостиська, Родатичі, Долиняни, які зв’язані між собою дорогами з твердим покриттям.

Об’єкт існуючий, площа родовища складає 68,7 км2.

Станом на 01.07.2022 року загальний фонд свердловин на Добрянському родовищі складає 10 одиниць.

Територіальні альтернативи не розглядають (об’єкт існуючий, площа ділянки надр
68,7км2; родовище знаходиться у промисловій розробці).

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

 

  1. Суб’єкт господарювання

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» (АТ«УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»)

Код ЄДРПОУ 30019775.

Юридична адреса: 04053, м. Київ, вул. Кудрявська, буд. 26/28.

Контактний номер телефону: тел.: (044) 461 25 49; факс: (044) 461 29 72.

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові громадянина-підприємця, ідентифікаційний код, паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий) громадянина-підприємця, місцезнаходження юридичної особи або місце проживання громадянина-підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 

  1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Департамент екологічної оцінки та контролю, тел./факс. (044) 206-31-40, 206-31-50 e-mail: OVD@mepr.gov.ua, контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна

(найменування уповноваженого органу, адреса, телефон та контактна особа)

 

  1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Рішенням про провадження планованої діяльності буде продовження видобування згідно спеціального дозволу на користування надрами № 6230 від 18.10.2017 року з видобування вуглеводнів Добрянського родовища

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

 

  1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

 

Громадські слухання (перші) відбудуться: –

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться: –

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

  1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України,03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Департамент екологічної оцінки та контролю, тел./факс. (044) 206-31-40, 206-31-50 e-mail: OVD@mepr.gov.ua, контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 

  1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Департамент екологічної оцінки та контролю, тел./факс. (044) 206-31-40, 206-31-50 e-mail: OVD@mepr.gov.ua, контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

 

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 

  1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності; повідомлення про плановану діяльність.

 

  1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Ознайомлення зі змістом звіту ОВД можливев робочі часи у приміщеннях:

Філія ГПУ «Львівгазвидобування» АТ «Укргазвидобування» за адресою: 79026, вул. Рубчака, 27, м. Львів, тел.: (032)234-31-27. Контактна особа – Андреїшин Петро Михайлович.

Стрийська міська рада: 82400, Львівська обл.,м. Стрий, вул. Шевченка, 71. Контактна особа: Перший заступник міського голови – Дмитришин Микола Степанович, контактні номери телефону (03245) 52434.

Судововишнянська міська територіальна громада: 81340, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Судова Вишня, площа Івана Франка. Контактна особа: Голова – Фольтович Зеновій Іванович, контактні номери телефону (0234) -37-240.

Городоцька територіальна громада: 81500, Львівська обл.,Львівський р-н, м. Городок, майд. Гайдамаків, буд. 6. Контактна особа: Голова – Ременяк Володимир Васильович, контактні номери телефону (067)5404515.

Великолюблінська територіальна громада: 81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74. Контактна особа: Голова – Фабрига Йосиф Ярославович, контактні номери телефону +38 (097) 289-28-12.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту