Нагадуємо! Телеграм канал «Оповіщення ЦЗ».
![Нагадуємо! Телеграм канал «Оповіщення ЦЗ».](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275015023_350570660410843_5192012064043638546_n.jpg)
Відтепер повідомляти про тривогу у Львові та Львівській області у соцмережах буде лише офіційний телеграм-канал департаменту цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації – Оповіщення цз:
Львівська обласна військова адміністрація під моїм керівництвом ухвалила таке рішення, щоб жителі Львівщини отримували інформацію одночасно і з одного офіційного джерела.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Якщо ви бачите повідомлення про повітряну тривогу без посилання на телеграм-канал Оповіщення ЦЗ, можете вважати його фейком.
Бережіть себе. Черпайте інформацію лише з перевірених джерел.