КП «Стрийводоканал» інформує!
![КП «Стрийводоканал» інформує!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fa9591e4-d4dd-411e-a045-61eb7e266deb.jpg)
Сьогодні, 31 січня 2023 р. , буде відсутнє водопостачання у м.Стрию по вул.Кобилянської, вул.Шашкевича та вул.Крива, у зв’язку із аварійно-відновлювальними роботами на водопровідній мережі.
Сьогодні, 31 січня 2023 р. , буде відсутнє водопостачання у м.Стрию по вул.Кобилянської, вул.Шашкевича та вул.Крива, у зв’язку із аварійно-відновлювальними роботами на водопровідній мережі.