КП «Стрийводоканал» повідомляє!
![КП «Стрийводоканал» повідомляє!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/2772c087-94cc-489f-a4c9-41340576b424.jpg)
Завтра, 18 квітня, частина Стрия буде без води. З 8.30 до 18.00 водопостачання припинять в житловому кварталі «Мікрорайон» та вул. Галицька, Багряного, Набережна, Бассараб.
Часткове зниження тиску буде в житловому кварталі «Новий світ» на вул. Нижанківського, Сірка та Грабця. В цей час проводитимуть ремонтні роботи водопровідної мережі на вул. Лесіва.
Після завершення робіт з 18:00 до 23:30 вода буде з підвищеним вмістом хлору.