Компанія «Time&Spice» шукає у команду нових працівників
![Компанія «Time&Spice» шукає у команду нових працівників](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/6329bc31-77a2-4a08-8b91-6d8719855d16.jpg)
Компанія «Time&Spice», яка виробляє продукцію для автомобілів та побутової техніки, шукає у команду нових працівників. Завдяки розширенню виробництва зʼявились додаткові 20 вакансій! Для кандидатів проводять «день відкритих дверей» щочетверга о 12.00 год. Попередня реєстрація на співбесіду за номером телефону: 0 500 746 068.
У компанії чекають саме на Вас!