Топ теми:

До уваги мешканців Стрийської територіальної громади

3 Січня 13:31

В зв’язку з внесенням змін 27.12.2022 року до постанов Кабінету Міністрів України № 214 від 07.03.2022 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану» та № 1040 № «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» з 1 січня 2023 року в автоматичному режимі продовжується виплата окремих видів допомог, а саме:

  • на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
  • на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
  • дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
  • особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • мешканцям, які доглядають за особами з інвалідністю І та ІІ групи внаслідок психічного розладу;
  • особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю

До 31 грудня 2023 року продовжено виплату компенсації працездатній особі, яка не працює і доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за тими, хто досяг 80-річного віку.

Кому потрібно переоформити виплати з 1 січня 2023 року

Громадянам які одержують:

  • державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

 

  • допомогу на дітей одиноким матерям;

 

  • тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

Виключенням є жителі тимчасово окупованих територій, регіонів, де тривають або можуть тривати активні бойові дії. Їм автоматично продовжать нараховувати допомогу.

Для призначення цих видів соціальної допомоги необхідно звернутися з заявою та необхідним пакетом документів до управління соціального захисту населення Стрийської міської ради (при собі слід мати оригінали паспортів громадян України, ідентифікаційних кодів, свідоцтв про народження дітей, трудових книжок та ін.).

Звертаємо увагу, що допомога надається згідно норм чинного законодавства України, яке визначає механізм призначення за тим чи іншим видом допомоги.

Звернутися за більш детальною інформацією можна до управління соціального захисту населення Стрийської міської ради: вул. Незалежності, буд. 3.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту