До уваги мешканців Стрийської ТГ (відключення електроенергії)!
![До уваги мешканців Стрийської ТГ (відключення електроенергії)!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/svet-otkliuchken-1.jpg)
ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє про заплановані відключення електроенергії у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 29.03.2022р. з 10:00 год. до 16:00 год. у с.Лотатники та с.Угільня.
З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Планові відключення”. Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Чому немає світла”.