До уваги жителів с. Миртюки (відключення електроенергії)!
![До уваги жителів с. Миртюки (відключення електроенергії)!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/unnamed-1.jpg)
ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє про заплановані відключення електроенергії у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 01.12.2021р. з 10:00 год. до 16:00 год. у с. Миртюки.
З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Планові відключення”. Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Чому немає світла”.