До уваги жителів с.Ланівка та с.Райлів!
![До уваги жителів с.Ланівка та с.Райлів!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/unnamed-5.jpeg)
Стрийське відділення АТ «Львівгаз» повідомляє, що у зв’язку з виконанням ремонтних робіт в с. Ланівка та в с. Райлів Стрийського району 21.09.2021р. з 08:00 год. до 17:00 год. буде припинена подача газу в с. Ланівка (359 абонентів), с. Райлів (111 абонентів). Відновлення подачі газу буде проводитися за наявності доступу до всіх кранів на вводах житлових будинків та після їх опломбування.