До уваги жителів м. Стрий!
![До уваги жителів м. Стрий!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/unnamed.png)
ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє про заплановані відключення електроенергії у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 17.11.2021р. з 10:00 год. до 14:00 год. в м. Стрию по вул. 50 річчя УПА, Коссака, Січових Стрільців та з 09:00 до 17:00 по вул. Зелена (ФОП Бовшик М.Ю. заклад торгівлі – кіоск).
З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Планові відключення”. Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Чому немає світла”.