До уваги внутрішньо переселених на території Стрийської ТГ
![До уваги внутрішньо переселених на території Стрийської ТГ](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/15a89151-fe82-4558-999f-6f4e7f79d559.jpg)
Гуманітарна допомога, а саме продуктові набори та засоби особистої гігієни, відтепер видаватимуть тільки одноразово. На жаль, кількість гуманітарних вантажів суттєво зменшилася, тому ми не в змозі надавати допомогу у повному об’ємі. Дитяче харчування для немовлят на разі без обмежень. Про всі зміни повідомлятимемо на наших офіційних інформаційних ресурсах. Стрий, вул. С.Бандери,51. Режим роботи з 12.00 до 17.00.