Топ теми:

До відома пасічників, які зареєстровані в територіальній громаді Стрийської міської ради!

3 Серпня 21:07

Відділ промисловості, аграрної політики та підприємництва Стрийської міської ради здійснює прийом документів на виплату дотації за утримання бджолосімей.

Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей, максимальний розмір дотації ставить 60000 гривень одному отримувачу (п. 7 Порядку).

Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку (абз. 12 п. 7 Порядку), що здійснюється згідно ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та відповідно до Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають у виконавчий комітет Стрийської міської ради (вулиця Шевченка,77 кабінет №2) до 1 жовтня поточного року такі документи (п. 7 Порядку):

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, копію рішення про державну реєстрацію потужності, копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання), копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи), копію паспорта громадянина України (фізичні особи), довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню (звітну) дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту