Топ теми:

Детальний план території

6 Травня 9:05

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації детального плану території обмеженої вул. Болехівською, вул. М.Заньковецької, Об’їзною дорогою в м. Стрий Львівської області (внесення змін).

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Стрийської міської ради.

Відповідальне за розроблення та фінансування детального плану території ТзОВ “Інтелектуальні Вендінгові Системи”Розробник містобудівної документації (детального плану території): ФОП  Дирик Т.Т.

Підстава для розроблення: рішення Стрийської міської ради від 11 листопада 2021р. №721.

З проектом детального плану території, його техніко-економічними показниками, пояснювальною запискою, розділом «Охорона навколишнього природного середовища» / можна ознайомитись на офіційному сайті Стрийської міської ради “www.stryi-rada.gov.ua” та у відділі містобудування та архітектури Управління містобудування та архітектури   каб. 37, 41 (3 поверх) тел. 7-13-16 з 07 травня 2022 року по 07 червня 2022 року (в робочі дні)  за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради Телішевський О.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника в загальний відділ виконавчого комітету Стрийської міської ради (каб. №19) за адресою: м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71 з  07 травня 2022 року по 07 червня 2022 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника / на електронну пошту – stryimvk@ukr.net.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, подані після встановленого строку не розглядаються.

Громадські слухання щодо проектів містобудівної документації відбудуться в каб. №38 о 16.00 07 червня 2022 рок у за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

МІСЬКВИКОНКОМ

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту