Громадське обговорення транспортної моделі міста
![Громадське обговорення транспортної моделі міста](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/11a7e9ec-645e-4dac-846f-0ac5c54e4e91.jpg)
Запрошуємо 23 лютого активних громадян на громадське обговорення. Приблизно о 17.30 після звіту міського голови відбудеться презентація концепції щодо зміни організації руху транспорту і паркування в центральній частині міста, розвитку велосипедного руху та пішохідних зон. Представляє компанія «Урбан промо», керівник Роман Зубачик. Адреса. Стрий. Народний дім, вул Народна,8.