30 Липня 5:18

Кожен виступив зі звітом про виконану роботу на території Стрийської ТГ. По завершенні доповідей у депутатів та міського голови виникло чимало запитань, які стосувалися роботи цих двох організацій. Зокрема, йшлося про незадовільну роботу оперативно-виїзних бригад, які не завжди вчасно реагують на проблеми споживачів. А також свавілля газової служби, яка відключає населення від газопостачання під приводом витоку газу тощо. На жаль, на всі запитання присутні в сесійній залі чітких відповідей так і не отримали. Зважаючи на всі обставини, Стрийська міська рада вирішила визнати роботу «Львівобленерго» недостатньою. Відповідний лист з вимогою усунути недоліки у роботі компанії направили керівнику «Львівобленерго» Володимиру Вишневському. А от роботу Стрийського відділення «Львівгаз» присутні визнали незадовільною. Відповідний лист щодо врахування всіх зауважень теж скерували до керівництва цього підприємства.