Дорогі мешканці громади!
![Дорогі мешканці громади!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275244922_268242375480965_8468102275091487257_n.jpg)
Просимо зголоситися, хто може прийняти у своєму домі людей, що втікають від війни. Дуже багато приїжджає жінок з дітьми, налякані, голодні і втомлені. Ми використовуємо під поселення гуртожитки училищ, шкіл, все, де можна забезпечити хоч мінімальні умови. Але і цього мало. Тому звертаємося до вас, відгукніться! Багато людей у нас транзитом, тому потребують просто можливості відпочити, помитися і їхати далі. Телефонуйте 0637855406 (вул.Львівська,141).