Літні канікули в таборах
![Літні канікули в таборах](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205961428_169147001921279_2533111657016927385_n.jpeg)
Перша зміна вже прийняла близько 40 дітей нашої громади. Відпочинок організували як на морі (Одещина, Миколаївщина), так і в горах (Славське). Путівки за рахунок місцевого бюджету отримали діти – сироти, позбавлені батьківського піклування та діти загиблих учасників АТО. З доплатою у 10-30 відсотків отримали діти інших пільгових категорій. Загалом протягом літнього періоду планують відправити на відпочинок понад 100 школярів Стрийської ТГ. Нагадаємо, на це з міського бюджету передбачили близько 900 тисяч грн.