Ближче до громади

2 Вересня 13:27

Стрийська міська рада бере участь у конкурсі «Проєкт USAID «Говерла». Цей проєкт за допомогою сучасних технологій дає можливість створити єдину платформу комунікації мешканців з владою в режимі реального часу. «Говерла» передбачає два напрямки діяльності:

– антикорупційна ініціатива «Місто на долонях». Це ефективний міст взаємовідносин між конкретною особою, комунальною службою та всіма ланками влади ОТГ;

– «Платформа Смарт Сіті». Це можливість прискорити взаємодію комунальних підприємств з громадянами.

Зараз відбувається другий тур відбору у форматі інтерв’ю, в якому взяв участь заступник міського голови Андрій Стасів. Вартість проєкту понад 2 млн грн з умовою співфінансування з місцевого бюджету. Результати конкурсу уже невдовзі, сподіваємося на позитивний результат.