Береги річок Сукіль, Свіча та Тур’янка поступово руйнуються

22 Липня 10:00

Дощові паводки та весняні повені щорічно стають причиною підтоплення населених пунктів поблизу. Місцева комісія з питань ТЕБ і НС здійснила позачергове виїзне засідання у селах Малі Дідушичі та Зарічне. Термінового берегоукріплення потребують річки Свіча та Тур’янка в районі розташування цих сіл. Комісія вирішила звернутися з клопотанням до Львівської обласної ради, до департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, до Стрийського міського голови та інших відповідальних структур щодо виділення додаткових коштів на проектно-кошторисну документацію та на заходи з запобігання підтоплень населених пунктів.

Також у планах «День чистоти русла річки Тур’янка». Старости, громадськість спільно з МККП та військовими очищатимуть річку.