20 лютого – День Героїв Небесної Сотні
![20 лютого – День Героїв Небесної Сотні](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/8eea078c-1b70-4ff8-a143-ee158af7de88.jpg)
Запрошуємо громадськість до спільного вшанування сподвижників Революції Гідності, яке відбудеться на території меморіального комплексу «Борцям за волю України». Початок о 14.00 год.
Запрошуємо громадськість до спільного вшанування сподвижників Революції Гідності, яке відбудеться на території меморіального комплексу «Борцям за волю України». Початок о 14.00 год.