Порядок денний засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

3 Грудня 15:55

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради
16 грудня 2021 року
Початок о 10.00 год.

1.      Про внесення змін до показників бюджету Стрийської міської територіальної громади на 2021 рік.
2.      Про погодження змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийської територіальної громади на 2021 рік.
3.      Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету.
4.      Про виділення коштів з бюджету Стрийської міської територіальної громади на передплату періодичних видань.
5.      Про надання одноразової грошової допомоги громадянам Стрийської територіальної громади.
6.      Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
7.      Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу квартири на ім’я малолітньої.
8.      Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна.
9.      Про надання дозволу на укладення договору дарування.
10.     Про закріплення житлової площі за дитиною, позбавленою батьківського піклування.
11.     Про призначення опікуна над дитиною-сиротою та майном дитини.
12.     Про влаштування малолітнього у комунальний заклад Львівської обласної ради “Будинок дитини №2”.
13.     Про встановлення коефіцієнту співвідношення кількості пільгової категорії пасажирів до кількості платних пасажирів на міських та приміських маршрутах Стрийської міської територіальної громади.
14.     Про надання дозволу АТ АКБ «Львів» на порушення об’єкта благоустрою за адресою: м.Стрий вул. Шевченка між будівлями №42-№44.
15.     Про надання дозволу Стрийському МККП на порушення об’єкта благоустрою за адресою: с.Вівня.
16.     Про надання дозволу Стрийському МККП на порушення об’єкта благоустрою за адресою: м.Стрий вул. Добрівлянська, 72.
17.     Про надання дозволу Стрийському МККП на порушення об’єкта благоустрою за адресою: с.Олексичі.
18.     Про впровадження електронного квитка (соціальна картка) для пільгових категорій населення щодо відшкодування проїзду в пасажирському транспорті на території Стрийської міської територіальної громади.
19.     Про впровадження та функціонування автоматизованої системи обліку пільгового проїзду в пасажирському транспорті на території Стрийської міської територіальної громади.
20.     Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
21.     Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
22.     Про зарахування на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.
23.     Про погодження Інвестиційної програми ДП «Дашавський завод композиційних матеріалів» на 2022 рік.
24.     Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 28.01.2019р. №15.
25.     Про переведення житлових приміщень в нежитлові, надання дозволу на встановлення тимчасових споруд.
26.     Про розміщення зовнішньої реклами.
27.     Про встановлення пільг та розміру плати за навчання дітей у школах естетичного виховання з 1 січня до 31 грудня 2022р.
28.     Про визначення місця для роздрібної торгівлі новорічними ялинками.
29.     Про безоплатну передачу проектно-кошторисної документації.
30.     Про організацію в Стрийській територіальній громаді оповіщення призовників і військовозобов’язаних за розпорядженнями районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
31.     Про затвердження Програми створення оперативного резерву для очищення вулиць і доріг Стрийської територіальної громади на 2021рік.
32.     Про зняття з обліку захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття №49943).
33.     Про представлення до присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України» Бегея О.М.
34.     Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Стрийської міської ради на 2021-2025 роки.