Відбудеться засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

18 Лютого 15:25

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради
3 березня 2022 року
Початок о 10.00год.

1.    Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету у 2021 році.
2.    Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Стрийської міськоїради №234 від 28.07.2021р. «Про організацію проведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів і закріплення територій обслуговуванняза закладами дошкільної та загальної середньої освіти».
3.    Про виділення коштів з бюджету Стрийської міської територіальної громади на передплату періодичних видань.
4.    Про оплату енергоносіїв, використаних громадськими організаціями Стрийської міської територіальної громади за рахунок коштів місцевого бюджету на 2022 рік.
5.    Про розв’язання спору щодо участі у вихованні малолітніх дітей.
6.    Про розміщення зовнішньої реклами.
7.    Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради №210 від 01.07.2021р. «Про затвердження комісії щодо розташування та безпечної роботи пересувних цирків, атракціонів на території Стрийської територіальної громади».
8.    Про надання дозволу ФОП Поплавець на порушення об’єкта благоустроюза адресою: м.Стрий вул.Коновальця 1-Б (навпроти магазину «Тіара»).
9.    Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
10.    Про зарахування на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.
11.    Про стан роботи з військового обліку призовників і військовозобов’язаних в Стрийській територіальній громаді в 2021 році та
завдання з його покращення в 2022 році.
12.    Про стан роботи з мобілізаційної підготовки в Стрийській територіальній громаді в 2021 році та заходи  з покращення її проведення в 2022 році.
13.    Про внесення змін до складу постійно діючої комісії  із встановлення факту отруєння бджіл.