Відбудеться засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

10 Січня 16:22

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

21 січня 2022 року.
Початок о 10.00 год.

1.      Про встановлення розміру плати за харчування в дошкільних навчальних закладах Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
2.      Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
3.      Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей.
4.      Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
5.      Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
6.      Про надання дозволу на проведення захоронення безрідних громадян.
7.      Про затвердження рішення житлової комісії в/ч-А 2847, щодо розподілу житла.
8.      Про поводження з твердими побутовими відходами на території с.Добряни Стрийської територіальної громади.
9.      Про розміщення зовнішньої реклами.
10.     Про затвердження переліку підприємств, на яких відбуватимуть покарання засуджені до покарання у виді громадських робіт та порушники притягнені до громадських та суспільно – корисних робіт.
11.     Про затвердження Положення про службу з питань торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживача у новій редакції.