ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання ХLV позачергової сесії VIII демократичного скликання Стрийської міської ради Львівської області 8 лютого 2024 року о 10:00 год.

7 Лютого 13:44

засідання ХLV позачергової сесії VIII демократичного скликання

Стрийської міської ради Львівської області
8 лютого 2024 року о 10:00 год.,

сесійна зала управління культури, молоді та спорту (вул. Є.

Коновальця, 4).

1. Про виконання бюджету Стрийської міської територіальної громади за 2023 рік.
2. Про внесення змін до показників бюджету Стрийської міської територіальної громади на 2024 рік.

Доповідає: начальниця фінансового управління Лариса Богданівна
Коваль.
3. Про затвердження змін до Програми соціально-економічного такультурного розвитку Стрийської міської територіальної громади на 2024 рік.

Доповідає: начальниця відділу економічного розвитку та стратегічного планування Галина Миронівна Калинович.

4. Про затвердження змін до Програми «Матеріально-технічне забезпечення підрозділів територіальної оборони» на 2024 рік.
5. «Про затвердження Програми «Народ і Армія єдині» щодо підтримки військовослужбовців військової частини ….. у 2024 році».
6. Про затвердження Програми матеріально-технічне забезпечення військової частини ….. на 2024 рік.
7. Про затвердження Програми фінансування військової частини….. на 2024 рік.
8. «Про затвердження Цільової програми «Матеріально-технічного забезпечення військової частини ….. на 2024 рік».

Доповідає: заступник міського голови Андрій Васильович Стасів.

9. Про затвердження Програми «Охорона громадського порядку та профілактика злочинності в місті Стрий та Стрийському районі на 2024 рік».
Доповідає: начальник Стрийського РУП ГУНП у Львівській області

Андрій Богданович Коцур.

10. Про затвердження Програми «Програми сприяння матеріально- технічному забезпеченню 6-му Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України у Львівській області на 2024 рік».

Доповідає: начальник Стрийського районного управління головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області полковник служби цивільного захисту Андрій Михайлович П’ясецький.

11. Про внесення змін до рішення сесії Стрийської міської ради від 26.10.2023 року № 2101.

Доповідає: начальник управління ЖКГ Ігор Ярославович Пастущин.

12. Про внесення змін до рішення Стрийської міської ради №1386 від 1 грудня 2022 року «Про затвердження списку присяжних для Стрийського міськрайонного суду».

Доповідає: начальниця юридичного відділу Надія Степанівна Темник.

13. Про внесення змін в «Програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Стрийської
міської територіальної громади на 2022-25 роки ».

14. Про затвердження Порядку надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству Стрийської міської ради«Стрий-Агро» на 2024 рік.

Доповідає: начальник відділу промисловості, аграрної політики та
підприємництва Василь Ярославович Лесів.

15. Різне.