Новорічно-різдвяна програма Народного хору «Унісон»
![Новорічно-різдвяна програма Народного хору «Унісон»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/0b42f9bb-a560-4817-9293-0fda319d3b9b.jpg)
Запрошуємо на новорічно-різдвяну програму Народного хору «Унісон», що відбудеться уже цієї неділі, 15 січня, у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Початок о 15.00. Колядуймо разом!
Запрошуємо на новорічно-різдвяну програму Народного хору «Унісон», що відбудеться уже цієї неділі, 15 січня, у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Початок о 15.00. Колядуймо разом!