Відбудеться засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

25 Січня 17:27

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

4 лютого 2022 року

Початок о 10.00год.

1.Про надання грошової допомоги членам ГО «Стрийська спілка інвалідів війни ветеранів Авганістану»

Доповідає: Н.Кукляк – начальник управління соціального захисту населення

2.Про внесення змін до рішення виконкому: №№177, 179 від 17.06.2021р. «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітньому Притулі Денису Олександровичу, 09.12.2012 р.н.» та «Про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування».

Доповідає: Н.Ковалишин – заступник начальника служби у справах дітей

3.Про умови оплати праці та преміювання керівників комунальних підприємств Стрийської територіальної громади.

Доповідає: Н.Зубрицька – начальник відділу праці та соціально-трудових відносин

4.Про надання дозволу Всеукраїнському союзу єврейських громадських організацій «Об’єднана єврейська община України» на порушення об’єкта благоустрою за адресою: с.Лисятичі (кладовище).

5.Про надання службового житла.

6.Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.

7.Про зарахування на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.

8.Про передачу житлового будинку в управління ОСББ «НА ПАРКОВІЙ 1».

9.Про надання дозволу на проведення захоронення безрідних громадян.

10.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.01.2022 №2 «Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Стрийської міської територіальної громади».

11.Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Стрийської територіальної громади.

12.Про організацію та проведення конкурсу для визначення виконавця послуг поводження з побутовими відходами на території с.Добряни Стрийської міської територіальної громади.

13.Про оголошення конкурсу та затвердження конкурсної документації на житлові будинки з призначення управителя з управління багатоквартирними будинками в Стрийській Територіальній громаді

Доповідає: І.Пастущин – начальник управління житлово-комунального господарства

14.Про розміщення зовнішньої реклами.

Доповідає: І.Хухра – заступник начальника відділу містобудування та архітектури

15.Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Стрийської міської ради за 2021 рік.

Доповідає: М.Колосовська – начальник відділу організаційної роботи