31-а річниця Незалежності України!
![31-а річниця Незалежності України!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301145103_383059627332572_5384921359944829149_n.jpg)
Сьогодні для України знаковий день. 31-а річниця Незалежності України та 6 місяців повномасштабного вторгнення росії на нашу землю. Московити не можуть жити поруч з квітучою, багатою та вільною Україною. Пече їм наша Незалежність. Ну і нехай! Наші мужні воїни, які зараз захищають на всіх фронтах нашу свободу, невдовзі назавжди відіб’ють у них охоту заглядати на нашу прекрасну Україну!
З нами Бог, непереможний народ та ЗСУ!
Віримо! Переможемо! Здобудемо!
З Днем Незалежності, Україно!
Руслана Чабан, Галина Цуцуп та ще 85