223-ій зенітний ракетний полк ім. Українських Січових Стрільців відзначив 26-у річницю з дня створення

19 Березня 14:55

З цієї нагоди відбулися урочистості. Заступник міського голови Микола Дмитришин привітав керівництво військової частини та особовий склад і подякував за успішну службу, героїзм та відданість Українській державі. Також вручив військовим почесні грамоти, відзнаки та цінні подарунки.
До привітань з нагоди річниці приєднались і владика Богдан Манишин, депутат Львівської обласної ради Всеволод Білас, представники Стрийської районної ради та адміністрації.
До слова, на рахунку полку великий бойовий досвід. З першого дня повномасштабного вторгнення особовий склад охороняє наш з вами повітряний простір. За цей час за бойовими розрахунками воїни знищили майже 500 повітряних цілей. Дякуємо за службу!