223 зенітний ракетний полк імені Українських Січових Стрільців нагороджений відзнакою Президента України

16 Червня 10:19

Президент Володимир Зеленський відзначив 7 військових частин повітряних сил ЗСУ почесною відзнакою “За мужність та відвагу”. Серед них стрийський 223 зенітний ракетний полк імені Українських Січових Стрільців. Пишаємося нашими Героями, які відважно захищають небо України від ворожої орди.

Коли підрозділ отримує відзнаку “За мужність та відвагу” до трубки верхівки древка Бойового прапора відповідної військової частини прикріплюється двостороння стрічка зеленого захисного кольору, обшита по периметру золотавим кантом.

На одному кінці стрічки з обох сторін золотавими літерами вишиті напис “За мужність та відвагу” і зображення знака княжої держави Володимира Великого.

Інший кінець стрічки з обох сторін прикрашений рослинним орнаментом та зображенням медальйона-підвіски знака президента України. Кінці стрічки прикрашені золотою бахромою. Розмір стрічки: 250х12 см.

Стрічка завʼязується бантом розміром 30 см із двома горизонтальними променями та скріплюється синьо-жовтою розеткою діаметром 10 см. Стрічка є невідʼємною частиною бойового прапора. Також окремими відзнаками нагороджені бійці рядового та керівного складу військової частини.

Слава Україні! Героям слава!