Стрийська міська рада виділила субвенцію батальйону ЗСУ
![Стрийська міська рада виділила субвенцію батальйону ЗСУ](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/332257208_535906691865401_6313556089521920533_n-e1678106218934.jpg)
Отримали подяку від вояків, що «управляють небом». Нам цінно долучатися до перемоги!
Виділили 1,5 млн грн на дрони для батареї, яка дислокується у нашому місті-побратимі Авдіївці. Один з командирів батальйону наш славний земляк, воїн Ігор Арнаут, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та відзнакою міського голови «За честь та мужність м.Стрий».
Дякуємо Вам, Воїни! Ви наші Герої! Віримо в Україну!