14 березня День українського добровольця
![14 березня День українського добровольця](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/5d2fd1a3-cfd5-402d-947a-7ed1df6b695b.jpg)
Встановлена ця дата на вшанування подій 2014 року. Саме у березні перші півтисячі бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Феномен добровольства здавна притаманний українцям. Одним із перших таких прикладів можна назвати Запорозьку Січ. Інший яскравий приклад – легіон Українських Січових Стрільців. І сьогодні, в час кривавої війни росії проти України, на захист рідної землі вже стали тисячі українських мужніх добровольців. Ви – символ героїзму, патріотизму та відваги. Огортаємо вас молитвами та глибокою вірою у перемогу.
Слава Україні!
Героям Слава!