13 травня у Стрийській центральній районній лікарні урочисто відкрили нове відділення невідкладної медичної допомоги.

13 Травня 11:58

Реконструкцію в медичному закладі провели в рамках програми уряду «Велике будівництво». В урочистому відкритті взяли участь: голова Львівської ОДА Максим Козицький, Стрийський міський голова Олег Канівець, народний депутат України Андрій Кіт, перший заступник голови Львівської облради Євген Гірник, начальник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, голова Стрийської РДА Богдан Янко, голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко, директор КНП «Стрийська ЦРЛ» Олексій Ігнатов, а також медики та інші представники місцевої та обласної влади. Отці Мирон Гринишин та Роман Спірц освятили оновлене приміщення.

Нагадуємо, протягом п’яти місяців відбувалася реконструкція приймального відділення КНП «Стрийська ЦРЛ». Тут оснастили сучасним медичним обладнанням дві операційні та дві палати інтенсивної терапії. Окрім цього обладнали кабінети УЗД, ендоскопії, стоматології та лабораторію. Вартість проєкту 8 млн.грн.