Якісна освіта – невід’ємна складова успішної громади

17 Грудня 14:42

Стрийська ТГ стала першою на Львівщині громадою, яка взяла участь у шведсько-українському проєкті «Підтримка децентралізації в Україні» щодо створення ефективної шкільної мережі для підвищення якості освітніх послуг. Так, в шостій школі відбулась освітня гра, участь в якій взяли три команди. Серед учасників педагоги, учні, директори шкіл, батьки, депутати та експерти. За словами організаторів, спілкування під час виконання завдань гри дає змогу обмінятись досвідом та вивчити кращі практики напрацьовані у цій сфері. Також вчилися збирати, оцінювати й аналізувати дані, визначати та моделювати цілі і пояснювати їх. Як результат – модель спроможної шкільної мережі в громаді, де в основі учень та якість його знань. Робота триває.