Що? Де? Коли?

23 Жовтня 20:02

У Народному домі працівники Стрийського Будинку дитячої та юнацької творчості провели чемпіонат з гри “Що? Де? Коли?” серед учнів 10-11 класів ЗОШ Стрийської громади. Чемпіонат проводять щорічно з метою залучення талановитої молоді до поглибленого вивчення шкільних предметів та задоволення потреб в інтелектуальному і духовному розвитку.

Турнір комплектується на основі поданих заявок та складається з двох етапів: відбірковий і фінальний (півфінал) та фінал (2 тури по 3 питання в кожному). Цьогоріч у змаганнях взяли участь 15 команд. У фіналі змагалися команди Стрийської школи № 6 і ЗОШ с.Лисятичі. З рахунком 3:0 перемогу здобули юні стрияни. Переможців привітав голова журі Василь Лагоцький, побажав успіхів і нагородив кубком “Що? Де? Коли? – 2021”.