Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства

19 Листопада 15:37

Напередодні міський голова Олег Канівець та перший заступник Микола Дмитришин привітали стрийських фермерів із професійним святом. Аграрний сектор – один з найважливіших для розвитку сільських територій громади. Місцеві сільськогосподарські підприємства виробляють 95% зернових, 100% сої, соняшника та ріпаку, 99% товарної свинини та птиці від загального виробництва та дають роботу понад 500 мешканцям громади.

Для підтримки с/г виробництва у 2021 році діє Програма підтримки галузі тваринництва територіальної громади Стрийської міської ради, на виконання заходів якої виділили 200 тис. грн.

За сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу міський голова нагородив кращих підприємців.