Щодо оплати комунальних послуг

30 Березня 14:25

Підприємства паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства забезпечують безперебійне надання комунальних послуг підприємствам, організаціям, населенню, а також тимчасово переміщеним особам , які розміщенні на території області.

Однак розрахунки за спожиті енергоносії значно знизились. Оплата населення за теплопостачання складає 40 %, за природний газ – 47%, за електроенергію – 62%. Крім того, збільшилась кількість звернень підприємств області щодо неможливості своєчасного виконання зобов’язань за договорами енергопостачання у зв’язку із виникненням форс-мажорних обставин.

Низький відсоток оплати рахунків ставить під загрозу стабільне енергопостачання споживачів області та негативно впливає на економічну ситуацію на Львівщині вцілому.

Просимо про своєчасну оплату за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги всіма категоріями споживачів.