Шановні мешканці Стрийської територіальної громади!

24 Травня 10:34

З початку року на території Львівської області виявлено 1395 вибухонебезпечних предметів та 1200 набоїв різного калібру.

Всі вони знищені. Групою піротехнічних робіт 2-го спеціального центру швидкого реагування ДС НС України

Протягом 2021 року при необережному поводженні з вибухонебезпечними предметами було травмовано 2-х цивільних осіб та одна особа загинула.

У 2022 році на території Стрийського району виявлено 8 вибухонебезпечних предметів. В місті Трускавець 2-х осіб травмовано внаслідок необережного поводження з вибухонебезпечними предметами у власному помешканні.

Всі вибухонебезпечні предмети становлять потенційну небезпеку для людини.

Щороку їхніми жертвами стають десятки людей.

Варто пам’ятати!

Сьогодні терористичні акти здійснюють з використанням вибухових пристроїв і предметів, часто замаскованих під авторучки, мобільні телефони, дитячі іграшки, поміщені у звичайні портфелі, сумки, банки, пакунки, залишені у багатолюдних місцях.

У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою заборонено:

-наближатися до предмета;

-пересувати його або брати в руки;

-розряджати, кидати, бити по ньому;

-розпалювати поряд багаття або кидати в нього будь-який предмет;

-приносити предмет додому, в школу, в табір.

Якщо ви знайшли вибухонебезпечний пристрій:

-Негайно (з безпечного місця) повідомте чергові служби ДС НС (тел. 101), поліцію (тел. 102);

-Не підходьте до предмета, не торкайтесь і не пересувайте його, не допускайте до знахідки інших людей;

-Припиніть усі види робіт у районі виявлення вибухонебезпечного предмета;

-Не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

-Дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть місце знахідки та повідомте час її виявлення.

Пам’ятайте!

Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до виконання цього виду робіт.

Виконавчий комітет міської ради