Шановна громадо!

24 Лютого 16:32
Сьогоднішній ранок став тривожним для всієї країни. Кінець режиму ворога почався. В країні війна. І зараз нам, як ніколи, треба об’єднатися та вистояти.
У Стрийській міській раді створений Оперативний штаб, підпорядкований Стрийській РДА, яка у воєнному часі виконуватиме функції військової адміністрації. Всі дії керівництва згуртовані. Розпочалася перша мобілізація резерву. Приступив до обов’язку батальйон територіальної оборони, формується добровольчий батальйон громади. Об’єкти критичної інфраструктури міста – під посиленою охороною поліції та інших добровольчих та військових відомств.
Стрийська громада готова прийняти внутрішньо переміщених осіб на своїй території.
Просимо мешканців не панікувати і по можливості залишатися вдома.
– Школи на дистанційному навчанні, дитячі садочки працюють і реагують по ситуації;
– Підприємства та організації працюють у звичному режимі;
– Продукти першої необхідності мешканцям будуть забезпечені;
– Громадський транспорт працює згідно з графіком;
– Кров здають у КНП «Стрийська ЦРЛ» (вдень не більше 20 донорів, черга з охочих вже на 4 дні вперед).
Голова оперативного штабу Олег Канівець для узгодження дій зустрівся сьогодні з представниками найбільших місцевих підприємств (приватних та комунальних).
Про всі зміни інформуватимемо Вас на наших інфоресурсах.