Шановна громадо!

17 Листопада 16:11

Дякуємо, що так чисельно відгукнулися на наше опитування щодо встановлення цьогоріч у нашому місті новорічної ялинки. Всього 0,01 % ваших коментарів були ЗА традиційне відзначення Нового року. Більшість висловилася проти. Варто відзначити, що про жодні фінансові затрати не йшлося, оскільки і дерево, і прикраси маємо з минулих років, а світлова ілюмінація і без того у час тотальної економії електроенергії була б неможливою. Ми пишаємося нашою свідомою громадою, яка готова відмовитися від звичних атрибутів зимових свят з поваги до наших Захисників в Захисниць. Залишаємо можливість проведення благодійних ярмарок для збору коштів на потреби ЗСУ. Безумовно, радість народження Христа та коляда буде і в нашому місті, і в селах. Традиційні різдвяні заходи стануть символом нескореності та непоборності українського народу. Відсвяткуємо уже Перемогу!

Слава Україні! Героям слава!