Фонд громад «Рідня» за підтримки Угорської екуменічної служби допомоги провели у Стрию просвітницьку роботу для ВПО

10 Листопада 12:47
Протягом місяця відбувалися тематичні клубні зустрічі, де люди, які через війну змушені були покинути свої домівки, спілкувалися на різноманітні теми, ділилися власним досвідом та дискутували.
Особливо захоплюючими були історії про рідне місто Стрий та його околиці, про його культуру та особливості гастрономії. Окрім цього відбувалися екскурсії та подорожі. В рамках проєкту відвідали Дрогобич та мальовниче село Стрийської громади Розгірче. Цікавим бонусом від партнерів були обіди, які влаштовували в одному з ресторанів Стрия.
За словами організаторів мета таких клубних зустрічей – інтеграція переселенців в нашу громаду. На цьому робота фонду громад «Рідня» з ВПО не закінчується, адже попереду ще чимало нових проектів.
До слова, за результатами клубної роботи вимушено переселені, які проживають на території нашої громади, вирішили не сидіти «склавши руки», а самоорганізуватися задля допомагати іншим. Тому створили благодійний фонд “Фонд допомоги ВПО”. Робота триває.