У Стрию стартувала акція “Дорога єдності”

16 Лютого 13:17

Сьогодні, 16 лютого, ще вдосвіта перший заступник міського голови Микола Дмитришин долучився до акції “Дорога єдності”, яку провела Служба автомобільних доріг Львівщини. М.Дмитришин наголосив, що 16 лютого указом президента встановлено патріотичний день єдності. «Українська нація завжди вирізнялася своїм патріотичним духом, духом незламності за свою незалежність. Сьогодні закликаю громадськість не піддаватися паніці, бо йде інформаційна війна, не дозволити ворогові кинути зерно сумніву, посіяти серед нас ворожнечу. Наш голова Олег Канівець, який сьогодні у відрядженні у місті-побратимі Дюрені, переконаний, що наші іноземні друзі будуть разом з нами. Ми з свого боку робимо усе, щоб з’єднати нашу країну в боротьбі із сильним ворогом. Я радію, що сьогодні ми приєднуємося до автопробігу, який організували наші друзі з Служби автомобільних доріг Львівщини, – відзначив Микола Дмитришин».