У Стрию розпочався автоматизований облік пільгового перевезення

31 Грудня 12:24
Запуск електронної системи оплати проїзду наразі працює лише в тестовому режимі на десяти маршрутах міста. Проте до 1 квітня система має запрацювати повноцінно на всій території Стрийської громади. До того часу діятимуть і електронні квитки, і посвідчення пільговиків. Ініціативу реалізували завдяки співпраці Стрийської міської ради та ТОВ «Українські геоінформаційні системи».
Вже сьогодні в маршрутках встановили ручні валідатори, які найближчим часом окрім зчитування електронного квитка, зможуть приймати плату за проїзд через банківські картки та мобільні застосунки. Нагадаємо, у Стрийській ТГ вже видано понад 1000 соціальних карток, а до кінця березня 2022 року планують видати решту – 25 тис. карток.