У Стрию провели благодійний фестиваль-конкурс «Стрийські самоцвіти»

20 Квітня 20:51

Його організував Стрийський Пласт за сприяння управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради. Своїми талантами на сцені Міського Будинку культури ділилися близько 200 учасників зі Стрийської та сусідніх громад. В програмі були танці та пісенні номери. Оцінювало конкурсантів професійне журі, зокрема вокаліст, лідер гурту «Мері» Віктор Винник.
В цей час в холі відбувалась виставка мистецьких робіт учнів Стрийського вищого художнього професійного училища. Його організувала молода художниця з молодіжної ради Тетяна Берник. Роботи юних митців можна було не лише переглянути, а й придбати. Одну з картин купив міський голова Олег Канівець, який також завітав на фестиваль.
Всі зібрані кошти з фестивалю та виставки організатори спрямують на підтримку ЗСУ, а саме на придбання MAVIK 3T.