8 Жовтня 12:56

У Стрию говорили про організацію освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами. Консультативна нарада з практичними психологами, асистентами вихователів та вчителів Стрийської ТГ відбулася в 11 школі. Окреслили аспекти сучасного стану інклюзивного навчання та перспективи співпраці головний спеціаліст Департаменту освіти і науки ЛОДА Марія Васюник та завідувачка центру підтримки інклюзивної освіти Галина Кузь. Присутні пройшли короткий тренінг щодо бар’єрності, як явища, яке виникає між людьми з особливими потребами та соціумом. В рамках наради учасники познайомились з роботою Інклюзивно-ресурсного центру, який працює в 11 школі. Захід відбувся за сприяння управління освіти Стрийської міської ради. Попереду у фахівців, які працюють з «особливими» вихованцями, навчання. Курси щодо роботи з дітьми з розладом спектру аутизму проведуть спеціалісти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.