У Стрию військова частиина відзначила своє 25-ліття

20 Березня 11:55
З очевидних причин захід не анонсувався. Привітати частину прибули командування повітряних сил ЗСУ, очільники міста та району, депутати та духовенство.
Наші захисники за час повномасштабного вторгнення знищили понад 230 повітряних цілей ворога і продовжують відважно захищати небо. Полк ще минулого року отримав відзнаку Президента “За мужність та відвагу”. Один військовослужбовець носить звання Героя України за збиття 28 ворожих цілей.
Під час урочистої частини за гідну службу військовослужбовців нагородили нагрудними знаками, цінними подарунками та грамотами.
Стрийська міська рада за 2022 рік витратила на потреби військової частини понад 2 млн грн. Ще 2 мільйони заплановані на 2023 рік.
Командування Повітряних Сил ЗСУ за самовіддану підтримку збройної боротьби нагородили голову Стрийської громади Олега Канівця пам’ятним нагрудним знаком «Майстерність, честь, відвага».