У Стрию відкрили ще один жіночий безбарʼєрний простір

20 Грудня 11:34

Його відкрили завдяки міжнародному гранту у малій залі Народного дому. Написала грант ГО “Жіночі студії”. Це молода організація, яка за рік діяльності вже зуміла реалізувати три міжнародні проекти, підписала багато меморандумів та провела безліч заходів.
Малу залу відремонтували, закупили меблі, техніку та проектор. Ще протягом місяця у межах проекту у залі відбуватимуться різні заходи та тренінги для жінок і відтак приміщення служитиме громаді.
Голова ГО «Жіночі студії» Ольга Пилипів подякувала за підтримку колегам з інших організацій, які надихнули на створення нового жіночого простору у Стрию. Привітали команду заступники міського голови Христина Грех та Андрій Стасів.
Проект реалізований в межах проекту «Жінка для жінки: підтримка лідерства ВПО» громадськими організаціями “Жіночі студії”, “Бюро гендерних стратегій і бюджетування” та “Центр гендерної культури” за фінансової підтримки: жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги ООН, за технічним супроводом-у партнерстві з: ООН Жінки.